امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. مهر 1394 - 13:30   |   کد مطلب: 291216
سهیل سنقر : جانباز روشندل شهرستان سنقروکلیایی در مراسم گلباران مزار شهدای این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت : افتخار و عزت ایران به برکت خون شهداست.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر،مراسم گلباران مزارشهدای شهرستان سنقروکلیایی در در دومین روز از هفته دفاع مقدس همزمان با سایر نقاط کشور انجام گرفت.

 

 

در این مراسم حاج کرم رضا اعظمی جانباز روشندل شهرستان سنقروکلیایی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت : می طلبد که سالی چند بار آحاد ملت برای اینکه به دنیا پشت پا بزنند ،به آخرت روی آورند ،هدف از خلقت و زندگی را بداند و راه شهدا و امام شهدا را هم ادامه بدهند به مزار شهدای معظم بیایند و با امام وشهدا تجدید میثاق کنند و از روح مطهر آن عزیزان روحیه بگیرند و راهشان را با روحشان شاد کنند.

 

 

وی ادامه داد : ما هر چه داریم از شهدا داریم آن شهدای عالی مقام که جسم دادند و جان گرفتند ،جان دادند و جانان گرفتند ،دنیا دادند و آخرت گرفتند ،زمین دادند وآسمان گرفتند و با شهادت و شهامتشان آرامش دنیوی و آمرزش اخروی ما را تأمین کردند.

 

 

جانباز روشندل شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : ما جان دادیم تا جوانی ندهیم سردادیم تا سربلند باشیم پا را دادیم تا روی پای خود بایستیم  سلامتی دادیم تا نظام سلامت بماند این آمریکا که از کودتای ۲۸مرداد سال ۳۲ وارد ایران شد و تا به امروز به ملت ایران ظلم می کند حتی یک بار هم نشد از ملت ایران عذر خواهی کند با وجود این همه ظلم که بر ایران وارد کرد خود را کشوری منطقی تلقی می کند.

 

 

اعظمی خاطر نشان کرد : به برکت خون شهدا، امام شهدا و درایت مقام معظم رهبری ما همچنان راه امام را در شناسایی دوستان و دشمنان ادامه می دهیم و با تجدید میثاق با شهدای گرانقدر به آنها خواهیم گفت ؛مطمئن باشید راهتان را ادامه می دهیم .

 

 

وی در پایان اذعان داشت : امروزه به برکت خون شهدا ،امام شهدا و به برکت وجود مقام معظم رهبری ایران اسلامی به اوج قلعه اهدافش رسیده و این راه را همچنان ادامه می دهد و می رود که ان شاالله این امانت بزرگ که به رهبری مقام معظم رهبری است را به امامت امام زمان محول کند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار