امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. تير 1394 - 14:14   |   کد مطلب: 284060
سهیل سنقر : استاندار کرمانشاه در یکی از مهمترین جلسان رسمی این استان به تکرار لطیفه ای سخیف به علما و روحانیت اهانت کرد.

به گزارش سهیل سنقر، به نقل از  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، استاندار کرمانشاه بعد از ظهر امروز در سخنانی نسنجیده در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه به علما و روحانیت توهین کرد.

 

وی با تکرار یک جمله سخیف و البته منسوخ که در معدودی از افراد منتسب به طبقات فرهنگی پایین جامعه رواج داشته است اقدام به هتک حرمت روحانیت و علما می کند.

 

ابراهیم رضایی بابادی با فراموش کردن این نکته که خود رئیس جمهور هم روحانی است می گوید: " آخوندها در مجالس هر وقت بخواهند غش کنند در حوزه خانم ها غش می کنند..."

 

بیان این عبارت سخیف که یک توهین بی سابقه از سوی یک مسئول رسمی به روحانیت است در حالی انجام می شود که چند هفته پیش نیز در حوزه ورزش و جوانان استانداری کرمانشاه مشاور مدیرکل خواستار گرفتن کانال های تلویزیونی از روحانیون شده بود.

 

تکرار این مواضع نسنجیده و هتاکانه از سوی مدیران استان کرمانشاه هدفمند بودن هتک حرمت روحانیت را به ذهن متبادر می کند در غیر این صورت تکرار لطیفه های سخیف کوچه بازاری که معمولا رسانه های ضد دین برای تخریب علمای دینی ترویج می کنند آن هم در یک جلسه رسمی چه ضرورتی می تواند داشته باشد.

 

به گزارش مرصاد، اگر لازم باشد با مستندات کافی می شود ثابت کرد که چه مسئولینی در دولت اصلاحات که هم اکنون در استان کرمانشاه مشغول به فعالیت هستند با پوشش های زننده (شلوارک) به کجاها غش کرده اند.

دیدگاه‌ها

جناب آقای بابادی انبوه ساز محترمی که بیشتر وقتتان در خارج از استان و کشورهای منطقه میگذره شما دیگه چرا!!!!؟؟؟؟ بابا مجتمع دویست واحدی خودتو تو قرچک تهران درست کن حالشو ببر دنیاست و تامین کردی دین رو ولش انصافا دیگه کارت با دین مردم نباشه وقتی این خبر رو دیدم تعجب نکردم چون همون موقع که به جای مشاور استاندار در امور روحانیت یه آدم شخصی گذاشتی گفتم این آدم با روحمایت غریبه و بیگانه است و شناختی از روحانیت نداره حالا هم که سوتی زدی جناب بابادی رییس جمهوری که براش خم و راست میشی و نانت دستمه هم روحانیت هم روحانی بابادی جون برو انبوه سازیت رو ادامه بده سرت تو لاک خودت باشه از بعضی از فرماندارایی که گذاشتی بپرس که وقتی تو دولت اصلاحات در کرمانشاه با روحانیت در افتادند چه بالایی سرشون اومد درس بگیر و توبه کن قابل توجه بعضی فرماندارا!!!!؟؟؟؟

دیدگاه شما

آخرین اخبار