امروز: شنبه 27 آبان 1396
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی

 

 

تازه های خبر

اخبار ویژه

به مناسبت هفته وقف صورت گرفت؛
سهیل سنقر : فعالان عرصه وقف به مناسبت گرامیداشت هفته وقف با فرماندار شهرستان سنقروکلیایی دیدار کردند.
فرماندار سنقروکلیایی مطرح کرد:
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت : علاوه بر ادارات، تعداد 13 پایگاه ثابت و سیاردر قالب چادرهای هلال احمرو کمیته امداد امام(ره) در شهر و روستا، کمکهای مردمی را برای شهرستانهای زلزله زده جمع آوری می کنند.
پیشنهاد نماینده سنقروکلیایی برای مشکلات مردم زلزله زده:
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقروکلیایی با بیان اینکه جبران فاجعه زلزله کرمانشاه در گرو یاری هموطنان است گفت : قشر متوسط به بالای جامعه از یک ماه یارانه خود برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بگذرند.
سهیل سنقر : مدیر آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی گفت : فرهنگیان این شهرستان کمکهای نقدی و غیر نقدی شامل پتو ،چادر ، نان، کنسرو ، خرما ، آب و دیگر مواد غذایی را برای کمک به زلزله زدگان شهرستان های غرب استان کرمانشاه اهدا کردند.
سهیل سنقر : کمک های اهدایی مردم روستای مارانگاز سنقروکلیایی با همکاری کمیته امداد و بسیج حوزه شهید نیکجو صفای فارسینج به مناطق زلزله استان کرمانشاه ارسال شد.
پیش از ظهر امروز صورت گرفت؛
سهیل سنقر : پیش از ظهر امروز جمعی از مسئولین شهرستان سنقروکلیایی از دختربچه زلزله زده سرپلذهابی که در بیمارستان امام خمینی (ره) سنقر بستری بود عیادت و دلجویی کردند.
ساعاتی پیش؛
سهیل سنقر : فرمانده سپاه شهرستان سنقروکلیایی گفت : با توجه به نیاز ضروری هموطنان آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ،سپاه شهرستان سنقروکلیایی کمک‌های مردمی را جمع آوری و به مناطق زلزله زده انتقال می دهد.
در پی زلزله اخیر در استان کرمانشاه؛
سهیل سنقر : در پی زلزله اخیر در استان کرمانشاه مردم روستای سهنله شهرستان سنقروکلیایی دست بکار شدند و با جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی و ارسال به مناطق زلزله زده ابراز همدردی کردند.
رییس جمعیت هلال احمر سنقروکلیایی خبر داد:
سهیل سنقر : رییس جمعیت هلال احمر سنقروکلیایی از ارسال 5600 تخته چادر ،پتو و موکت توسط هلال احمر سنقر به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.
پیش از ظهر امروز صورت گرفت؛
سهیل سنقر : جلسه ستاد مدیریت بحران به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین دستگاههای عضو ستاد در محل فرمانداری سنقرو کلیایی تشکیل شد.
نماینده مردم سنقروکلیایی:
نماینده سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایشگاه کتاب زمانی موفق خواهد بود که با بالا بردن فضائل اخلاقی در جامعه به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند.
نماینده مردم سنقروکلیایی:
سهیل سنقر : عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد طرح مباحث مختلف از سوی غربی‌ها مانند اهمیت مذاکره در خصوص مباحث دفاعی و موشکی کشورمان به منظور فرصت سوزی و جلوگیری از پیشرفت کشورمان است و این نشان دهنده غیر قابل اعتماد بودن غربی‌ها است.
سهیل سنقر : با هدف آشنایی کشاورزان شهرستان سنقر و کلیایی با کشت زعفران، جمعی از کشاورزان پیشرو این شهرستان از مزرعه نمونه زعفران شهرستان سنقر و کلیایی بازدید کردند.
عکاس؛محسن ناظمی
سهیل سنقر : نمایشگاه عکس محرم با عنوان قاب شیدایی در محل سالن سینمای جوانان درسنقرو کلیایی گشایش یافت.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سنقر و کلیایی:
سهیل سنقر : مدیر جهادکشاورزی شهرستان سنقر و کلیایی با اعلام خبر فوق گفت : این شهرستان بیش از 18 هزار کلنی زنبور عسل دارد و سال گذشته 230 تن عسل از این تعداد کلنی تولید شده است.
با حضور جمعی از مسئولین؛
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقرو کلیایی، فرماندار و مسئولین ادارات ذیربط ضمن بازدید از روستاهای دهستان فارسینج کلنگ احداث مسجد روستای کهتر را نیز به زمین زدند.
به منظور تامین هزینه ازدواج جوان سنقری صورت گرفت:
سهیل سنقر : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقروکلیایی گفت : یکی از خیران نیکوکار برای تامین بخشی از هزینه ازدواج یتیم تحت حمایت خود حدود 30 گرم طلاجات به ارزش حدود چهار میلیون و 500 هزارتومان خریداری و به این جوان یتیم اهدا کرد.
فیلم؛
سهیل سنقر : مراسم عزاداری اربعین حسینی در صحن حرم مطهر امامزاده احمد علیه السلام سنقروکلیایی برگزار شد.

صفحه‌ها