امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی

 

 

تازه های خبر

اخبار ویژه

نماینده مردم سنقروکلیایی مطرح کرد؛
سهیل سنقر : نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی با اشاره به مداخله آمریکایی‌ها در امور فلسطین گفت: اگر امت‌های مسلمان با هم اتحاد و انسجام داشتند امروز شاهد اقدامات ضد انسانی و اسلامی آمریکا و متحدانش در منطقه و فلسطین نبودیم.
امام جمعه سنقر در خطبه نماز جمعه :
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی گفت : حضور گسترده مردم در یوم الله 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های دشمنان بود.
15بهمن95
سهیل سنقر : نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
خبر فوری/ در 82 سالگی و به دلیل عارضه قلبی
سهیل سنقر : رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.
سهیل سنقر : نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
در سالروز گرامیداشت حماسه 9 دی؛
سهیل سنقر : مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان سنقروکلیایی بار دیگر با حضور در سالروز حماسه 9 دی با شعارهای انقلابی و مرگ بر منافق فتنه گر بصیرت و ولایتمداری خود را به منصه ظهور نشاندند.
مسئول عقیدتی نیروی انتظامی سنقر:
سهیل سنقر : مسئول عقیدتی نیروی انتظامی سنقروکلیایی گفت : چند ماه مانده به انتهای دولت تدبیر و امید این قوه تاثیر گذار در کشور مرتبا به ملت شهید پرور ایران پیام حقوق شهروندی می دهد آیا در وضعیت کنونی که کشور در بدترین وضعیت اشتغال وجود دارد جای رو نمایی از حقوق شهروندی است؟!
امام جمعه سنقر در خطبه نماز جمعه؛
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی گفت : اصرار در دفاع از سران فتنه به معنای مخالفت با نظام و ولایت فقیه است.
یادداشت/علی اکبر خاکزاد؛
سهیل سنقر : با نزدیک شدن به وقت پایانی دولت و عدم توفیق برای جلب نظر مردم ،دولت عزم خود را جزم کرده است تا به طرق دیگری نظر مردم را همراه کند تا شاید بتواند یک دوره دیگر بر کرسی قوه مجریه تکیه زده و کام روایی نماید.
مدیر حوزه علمیه سنقر اعلام کرد؛
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید بنی عامریان مدیر حوزه علمیه شهرستان سنقروکلیایی در جمع طلاب و روحانیان این شهرستان گفت : با مسببان و هتاکان به دین و اسلام در دانشگاه رازی کرمانشاه برخورد قانونی و قاطع باید انجام گیرد.
واکنش امام جمعه سنقروکلیایی به هتک حرمتها در دانشگاه رازی:
سهیل سنقر : امام جمعه سنقروکلیایی نسبت به هتک حرمتهایی که در دانشگاه رازی رخ گفت : اهانت به اسلام،انقلاب و ارزشهای اسلامی توجیه ندارد و بی تفاوتی به هتاکان اسلام در دانشگاه رازی کرمانشاه به منزله بی دینی و بی اسلامیست.
سهیل سنقر : نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام صفدری در خطبه نماز جمعه؛
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه بسیج نماد اخلاص و بصیرت است در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص تحریم های علیه ایران و مسئله برجام گفت : تمدید تحریم 10 ساله آمریکا علیه ایران نقض مسلم برجام است.
حجت الاسلام صفدری در خطبه نماز جمعه؛
سهیل سنقر : امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشت : برخی مسئولان دولتی موضعی ناصحیح نسبت به خطبه های نماز جمعه دارند به دسته مسئولان دولتی توصیه می شود که نقد پذیری را ملاک عمل خویش قرار دهند و این افراد باید بدانند نماز جمعه منبر نظام اسلامی است.
گزارش تصویری؛
سهیل سنقر : تظاهرات با شکوه علیه دو رژیم گرگ صفت آل سعود و آل خلیفه و حمایت از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین پس از نماز جمعه امروز در شهرستان سنقروکلیایی برگزار گردید.
حجت السلام صفدری در خطبه نماز جمعه:
سهیل سنقر : حجت‌الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان سنقروکلیایی با اشاره به سالروز فاجعه منا و شهادت ۷ هزار نفر از مسلمانان در این حادثه تأسف‌بار اظهار داشت : آل سعود باید پاسخگوی جنایات خود در حادثه منا باشد.
حجت الاسلام ایرانی در خطبه نماز جمعه:
سهیل سنقر : امام جمعه موقت شهرستان سنقروکلیایی گفت : ساده زیستی، جهاد گر، مخلص و انقلابی از خصوصیات شهید رجایی بود که به عنوان ارزشهای نظام اسلامی ایران به شمار می رود و همه اینها بایستی امروز سرلوحه رفتار ما قرار گیرد.
امام جمعه سنقروکلیایی در خطبه های نمازجمعه:
سهیل سنقر : امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در خصوص حادثه قتل اخیر در شهرستان سنقروکلیایی گفت : قاتل "حنانه غیاثی" قطعا اعدام می شود انتظار می رود حکم اعدام در ملاء عام باشد.

صفحه‌ها

گزارش

حجت السلام صفدری در خطبه نماز جمعه: