امروز: پنجشنبه 28 دى 1396
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی

 

 

تازه های خبر

اخبار ویژه

رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای روحانی سنقروکلیایی:
سهیل سنقر : رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقروکلیایی گفت : امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مرهون خون‌ شهدا است.
هم اکنون؛
سهیل سنقر : مراسم یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقروکلیایی هم اکنون با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن نوروزی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در مسجد حضرت جواد الائمه علیه السلام در حال برگزاریست.
فرمانده انتظامی سنقر خبر داد:
سهیل سنقر : فرمانده انتظامی سنقروکلیایی از دستگیری سارقان کابل مخابراتی در این شهرستان خبر داد.
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس:
سهیل سنقر : عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قوه قضائیه باید خارج از نوبت با عاملان قاچاق کالا برخورد کند، گفت: قوانین ما در عرصه مبارزه با قاچاق کالا ضعیف هستند و قدرت بازدارندگی ندارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر خبر داد:
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در گفتگو با سهیل سنقر از برگزاری یادواره شهدای روحانی در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد.
مسئول کانون بسیج هنرمندان سنقر مطرح کرد؛
سهیل سنقر : مسئول کانون بسیج هنرمندان سنقر از اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره خوشنویسی آیت اله نجومی در سنقر خبر داد.
با حضور جمعی از مسؤلین استانی و شهرستان افتتاح و برگزار گردید؛
سهیل سنقر : به همت سازمان بسیج هنرمندان سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ،انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه جشنواره و نمایشگاه استانی خوشنویسی عالم جلیل القدر آیت اله نجومی (ره) با حضور جمعی از مسؤلین استانی و شهرستان افتتاح و برگزار گردید.
در راستای بزرگداشت استاد آیت اله نجومی صورت گرفت؛
سهیل سنقر : جشنواره استانی خوشنویسی آیت اله نجومی با برپایی نمایشگاه و کارگاه خوشنویسی با حضور رئیس انجمن خوشنویسی استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین سنقر ،هنرمندان و علاقمندان در شبستان حرم مطهر امامزاده احمد (ع) افتتاح شد.
به بهانه سالروز شهادت سردار شهید اسمعلی فرهنگیان؛
سهیل سنقر : شهید معظم اسمعلی فرهنگیان در فرازی از وصیت نامه خود می گوید در مرحله اول به همرزمانم و بعد به برادرم می گویم که اسلحه مرا زمین نگذارند و پیروی از امام و دولت جمهوری اسلامی را شعار خود قرار دهند و یاور ضعیفان و دشمن مستکبران باشید.
استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اداری سنقروکلیایی خبر داد:
سهیل سنقر : استاندار کرمانشاه از ۹۰ میلیارد تومان کمک فنی و اعتباری در استان طی امسال خبر داد.
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه به ظرفیت های این شهرستان از جمله معادن و فرش سنقر تاکید کرد و گفت: فرش سنقر در حال نابودی است.
در جلسه شورای اداری با حضور استاندار کرمانشاه مطرح شد؛
سهیل سنقر : در جلسه شورای اداری با حضور استاندار کرمانشاه فرماندار شهرستان سنقر ظرفیت ها و مشکلات موجود در این شهرستان را تشریح کرد.
فرمانده انتظامی سنقروکلیایی خبر داد؛
سهیل سنقر : فرمانده انتظامي شهرستان از کشف حدود 288 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان شد.
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی، از ایجاد ۲۰۰ نفر اشتغال اعم از ۷۰ اشتغال مستقیم و ۱۳۰ اشتغال غیرمستقیم با احداث کارخانه قطعات خودرو سنقر خبر داد.
فرماندار شهرستان سنقر در مراسم کلنگ زنی خبر داد:
سهیل سنقر : فرماندار شهرستان سنقر گفت : طبق پیش بینی صورت گرفته، کارخانه قطعات خودرو این شهرستان ظرف ۷ تا ۸ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
درراستای ادامه برنامه بازدید از مدارس سطح شهرودیدار و گفتگو با مدیران و معلمین مدارس و استفاده از نظرات و پیشنهادات آنها در زمینه شناسایی و رفع مشکلات سطح شهر، فرماندار سنقرو کلیایی از دبستان شاهد بازدید نمود.
یادداشت؛
در این نوشتار برآنیم تا بخاطر سالروز تشکیل شورای انقلاب به فرمان امام خمینی(ره)در22دی1357 هرچند بصورت مختصر زمینه ها ، اهداف ، کارویژه های چگونگی تشکیل این شورا را بیان کنیم.
نتایج ارزیابی عملکرد شش ماهه ادارات ورزش و جوانان استان کرمانشاه اعلام شد که بر این اساس؛ اداره ورزش و جوانان شهرستان سنقروکلیایی رتبه اول را کسب کرد.

صفحه‌ها

گفتگو

فرمانده انتظامی سنقر خبر داد:
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر خبر داد:
مسئول کانون بسیج هنرمندان سنقر مطرح کرد؛
فرمانده انتظامی سنقروکلیایی خبر داد؛
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: