امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
6. تير 1396 - 14:21   |   کد مطلب: 304418
سهیل سنقر : سرهنگ پاسدار صمد محمدی فرمانده سپاه ناحیه سنقر به همراهی رضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان و هیئت همراه با حضور در منزل مرتضی ناظمی پدیده مسابقات جهانی ۲۰۱۷ لتونی از موفقیت وی در مسابقات جهانی تبریک و تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر، سرهنگ پاسدار صمد محمدی فرمانده سپاه ناحیه سنقر به همراهی رضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان و هیئت همراه با حضور در منزل مرتضی ناظمی پدیده مسابقات جهانی ۲۰۱۷ لتونی از موفقیت وی در مسابقات جهانی تبریک و تقدیر کردند.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه سنقر در این دیدار صمیمی موفقیت ورزشکار بسیجی مرتضی ناظمی را تبریک و بیان داشت : کسب چهار مدال طلا در مسابقات جهانی توسط ورزشکاری بسیجی و اهل شهرستان سنقروکلیایی باعث افتخار و سربلندی شهرستان است.

 

 

 

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه این ورزشکار سنقری مدال های جهانی خود را تقدیم رهبری شهدای مدافع حرم و سردار سلیمانی کرده است افزود: بصیرت این ورزشکار که موفقیت های خود را مدیون امنیتی که بواسطه رشادت های شهدای وطن و مدافع حرم میداند ستودنی است و باید الگویی برای دیگر ورزشکاران باشد.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سنقروکلیایی نیز ضمن تبریک مجدد به مرتضی ناظمی حمایت همه جانبه از ورزش را از جانب مسئولین با توجه به نبود اسپانسر در شهرستان خواستار شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار