امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
2. مهر 1395 - 14:49   |   کد مطلب: 303211
سهیل سنقر : امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشت : برخی مسئولان دولتی موضعی ناصحیح نسبت به خطبه های نماز جمعه دارند به دسته مسئولان دولتی توصیه می شود که نقد پذیری را ملاک عمل خویش قرار دهند و این افراد باید بدانند نماز جمعه منبر نظام اسلامی است.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر،حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه خودم و همه شما نمازگزاران را به رعایت حدود و تقوای الهی دعوت می کنم ابراز داشت : رعایت تقوای الهی، باعث عزت نفس انسان می شود.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با توجه به قرار گرفتن در آستانه روز مباهله بیان داشت : ۲۴ ذی الحجه روز گواه حقانیت دین مبین اسلام و دعوت حضرت خاتم الانبیاء محمد مصطفی (ص)، و عظمت شأن اهل بیت مکرّم ایشان است.

 

 

وی با اشاره به یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس افزود : دفاع مقدس یک جنگ نیابتی به نیابت سلطه گران بود و ملت ما در مقابل استکبار های شرق و غرب و کمک های تسلیحاتی آنها هشت سال مقاومت کردند و این مقاومت ستودنی است.

 

 

حجت الاسلام صفدری هفته دفاع مقدس را یادآور ایثارگری‌، شهادت، صبر و استقامت رزمندگان در برابر توطئه ها و زیاده خواهی های دشمنان دانست و افزود : به بركت همين ایثار و مقاومت رزمندگان و نيروهای انقلابی سپاه و بسيج در دفاه مقدس بود که در برابر دشمنان تا دندان مسلح دنیای استکبار مقاومت کردند و به پیروزی رسیدند.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقر در ادامه از آغاز سرشماری نفوس و مسکن خبر داد و با اشاره به اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن گفت : باید تمام مردم به اهمیت آن پی برند زیرا دادن اطلاعات دقیق و صحیح در سرشماری باعث می شود مسئولان بتوانند برنامه ریزی دقیق تری انجام داده و از این طریق آینده روشن تری برای شهرستان رقم بخورد.

 

 

حجت الاسلام صفدری در ادامه ابراز داشت : در هفته گذشت متأسفانه شاهد آن بودیم که برخی از مسئولان دولتی موضعی ناصحیح نسبت به خطبه های نماز جمعه و خطیبان جمعه کشور گرفتند.

 

 

وی ادامه داد : برخی مسئولان مدعی شدند و توقع دارند مباحث همانند FATF در خطبه های نماز جمعه نباید مطرح و دیگر مباحث مطرح شود.

 

 

خطیب شهرستان سنقروکلیایی تاکید داشت : در جواب این دسته مسئولان عرض می دارم که نماز جمعه منبر نظام اسلامی است و موضع گیری ائمه جمعه بر اساس سیاست های کلان رهبری نظام و در جهت تقویت دولت و دیگر قوای کشور می باشد.

 

 

وی در پایان خاطر نشان کرد : به مسئولان دولتی توصیه می شود که نقد پذیری را ملاک عمل خویش قرار دهند و در برابر نقد های دلسوزانه موضع ناصحیح اتخاذ نکنند و بدانند که شنیدن نصایح خیرخواهانه از جانب ائمه جمعه و یا هر فرد دیگری قطعا به نفع دولت است.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار