امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
29. آذر 1394 - 2:29   |   کد مطلب: 295605
سهیل سنقر : با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی محمدی سیرت نماینده محترم ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور ، هیئت همراه و اهالی روستای باوله پروژه احداث حسینیه این روستا کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر، در مراسم افتتاح طرح عمرانی حرم مطهر امامزاده جهان آرا خاتون (س) روستای باوله که با حضور ریاست سازمان اوقاف کل کشور و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین حسینی اراکی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه بیان داشت : از مهمان نوازی و زحمات اهالی روستای باوله در ساخت و ساز طرح کمال تشکر را دارم .

 

 

وی در ادامه از حمایت های حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری امام جمعه ، محمد ابراهیم محبی نماینده شهرستان سنقروکلیایی و دیگر عزیزانی که در این راستا جهت پیشرفت فیزیکی طرح کمک داشتند تقدیر و تشکر کرد.

 

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خاطر نشان کرد : در راستای بهره وری و ارتقاء سطح بینش و باورهای مذهبی مردم حرم مطهر جهان آراخاتون بازیربنای ۳۶۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر۳۷۰ میلیون تومان الحمدالله با کمک خیرین واعتبارات اداره اوقاف به بهره برداری رسیده است.

 

 

 

حجت الاسلام حسینی اراکی اظهار داشت : برای توسعه حرم مطهر جهان آرا خاتون (س) از جمله دیوار کشی،سرویس های بهداشتی و زائر سرا نیاز به مساعدت و کمک مالی می باشد و در این راستا از مردم روستای باوله و حمایت های حجت الاسلام برقراری نسبت به موقوفات و احیاء و بازسازی بقای متبرکه تقدیر و تشکر دارم .

 

 

در ادامه مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی محمدی سیرت نماینده محترم ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور ، هیئت همراه و اهالی روستای باوله پروژه احداث حسینیه این روستا کلنگ زنی شد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار