امروز: يكشنبه 30 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. آذر 1394 - 9:01   |   کد مطلب: 294337
سهیل سنقر : همزمان با چهارمین روز از هفته بسیج سالن ورزشی چند منظوره حوزه بسیج خواهران سپاه ناحیه سنقر با حضور جمعی از مسئولان شهرستان سنقر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر، همزمان با چهارمین روز از هفته بسیج سالن ورزشی چند منظوره حوزه بسیج خواهران سپاه ناحیه سنقر با حضور فرمانده ناحیه سپاه سنقر و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

 

 

سرهنگ پاسدار صمد محمدی فرمانده سپاه ناحیه سنقر در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر اظهار کرد: سالن ورزشی چند منظوره حوزه خواهران سپاه ناحیه سنقر به مناسبت هفته بسیج به بهره برداری رسید و آماده استفاده می باشد.

 

 

وی افزود : این سالن ورزشی چند منظوره در زمینی به مساحت 480 متر مربع و با اعتبار 1 میلیارد و850 میلیون ریال احداث گردیده است.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه سنقر عنوان کرد : تمام هزینه های ساخت این سالن ورزشی از محل اعتبارت داخلی نیروی مقاومت بسیج تامین شده است.

 

 

وی در ادامه اظهار داشت : در طول ایام مبارک هفته بسیج 25 پایگاه مقاومت در سطح شهر و روستاهای تابعه شهرستان سنقروکلیایی افتتاح می گردد .

 

 

شایان ذکر است در این راستا فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سنقر به همراه جمعی از مسئولین با حضور در روستای قشلاق (از توابع دهستان فارسینج) ضمن حضور در مزار شهدای این روستا به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

 

 

گفتنیست پایگاه مقاومت شهید صمدی روستا با حضور مسئولین افتتاح و از بانیان و خیرانی که در اهدای زمین پایگاه مشارکت داشتند تجلیل شد.

 

 

فرمانده سپاه شهرستان سنقر در نشست روشنگری روستای قشلاق ضمن تبریک ایام هفته بسیج خدمت مردم و بسیجیان لزوم هوشیاری در مقابل تهدید های اقتصادی ، فمنیسم ، بدحجابی و خطر بروز گروه های تکفیری و داعشی را متذکر و در خصوص لزوم حمایت دولت و مسئولین شهرستانی در اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار