امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
نمایش 1 - 10 از 295
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش؛
سهیل سنقر : روستای چرمله علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان سنقر در استان کرمانشاه ،در فاصله ۲۳ کیلو متری شهر سنقر قرار دارد.
گزارش؛
آبشار پریشان، یکی از زیباترین آبشارهای استان کرمانشاه است که از ارتفاعات پریشان در حوالی روستای چرمله علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان سنقر، سرچشمه می گیرد مناظر اطراف این آبشار بخصوص در بهار و تابستان بسیار تماشایی و جالب توجه است.
سهیل سنقر گزارش می دهد؛
سهیل سنقر : بقعه مالک در شهرستان سنقر، مکانی زیبا و از اصلی ترین جاذبه های گردشگری شهرستان سنقروکلیایی برای مسافران نوروزی در این ایام است.
گزارش؛
سهیل سنقر : داریوش فرمانی دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر در شهرستان سنقروکلیایی از فعالسازی ستاد خدمات نوروزی شهرستان و تمهیدات لازم جهت اسکان مهمانان نوروزی در این شهرستان خبر داد.
گزارش؛
سهیل سنقر : هر ساله یک منطقه و یا حوزه دست خوش اتفاقات خوب و بدی قرار می گیرد که این اتفاقات بی شک خاطراتی را در اذهان عمومی و یا تاریخ آن شهر و روستا باقی می گذارد.
گزارش؛
سهیل سنقر : همه مشکلات موجود پیش روی کشت تخمه آفتاب گردان با مدیریت صحیح دولتی و با همکاری کشاورزان قابل حل است اما در این میان صنعتی کردن و برند سازی از این محصول کشاورزی بیش از هر چیز در شرایط موجود نیاز است.
گزارش؛
سهیل سنقر : حرکتی برنامه ریزی شده با شعار مطالبه گری و اعتراض به مشکلات اقتصادی، عده ای از مردم که در شرایط اقتصادی نامناسب هستند را با خود همراه کرد، اما در واقع هیچ دغدغه ای برای مطالبات مردم نداشت و صرفا به دنبال ایجاد اغتشاش بود.
روستـای آشپــزها؛
سهیل سنقر : بوی کباب و دود، ‌محیط را پر کرده است. گاهی صدای برداشتن در‌ دیگ‌های بزرگ غذا به گوش می‌رسد‌. ‌بالای در‌ ورودی، هواکشی بزرگ با سر و صدای زیاد خودنمایی می‌کند. چند نفر با روپوش و کلاه‌های سفید در حال آبکش کردن برنج ‌هستند. یک نفر با کمی فاصله از این جمع در حال شستن گوجه‌فرنگی است.
گزارش؛
سهیل سنقر : یک کارآفرین در سنقروکلیایی با حمایت بسیج سازندگی موفق به راه اندازی یک گاوداری شد که روزانه نزدیک به ۱۲۰ کیلو شیر از گاوهای سالن تولید و پرورش دهنده گاو گوشتی و شیرده موفق در این شهرستان است.
گزارش؛
سهیل سنقر : تخریب اموال عمومی یا وندالیسم پدیده ای ضد اجتماعی و چند بعدی است که از زیبایی چهره شهرها کاسته و نشان از وجود نوعی ناهنجاری در برخی از جوامع دارد که امروزه این مشکل گریبانگیر شهر سنقر شده است.

صفحه‌ها